Počasí už snad vidle do víkendového sportovního programu nehodí a tak přijďte zafandit v sobotu 21.9. od 9:30 starší přípravce v utkání s Borovou a v neděli 22.9. v 16:30 mužům, které čeká derby proti rezervě "Dolňáku".

Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a termínová listina zde.

Tréninky a hry pro mladší každé pondělí a středu v 17:00.

Horní Újezd/Morašice vs Radiměř

Mladší žáci

Zasloužená výhra

Téměř po celý zápas jsme měli jasnou převahu. V prvním poločase jsme se dostali dvakrát do vedení, ale soupeř pokaždé dokázal z ojedinělé šance odpovědět. Ve druhém poločase už to byla hra na jednu bránu a po třech velkých neproměněných šancí jsme se dokázali prostřílet až ke konečnému výsledku 5:2.

• Sestava: Lukáš Mach - Marek, Renza, Markéta Lněničková, Dominik Prokop, Julie Vodehnalová, Samuel Vomočil, David Boček, David Klusoň, Tereza Hlušičková, Jan Langr, Jaroslav Chaun, Šimon Vrbica, Antonín Krejsa, Jonáš Rovner
  • Góly: Jaroslav Chaun, Marek, Renza, David Boček, Tereza Hlušičková, David Klusoň
  • ŽK: David Klusoň