Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Choceň B vs Morašice

Vám se jako pane Horník ten fotbal líbil?

Tak jsme my, kluci z vesnice, kteří se mohou pyšnit neurvalými způsoby a primitivním chováním, vyrazili do města, kam se momentálně člověk dostane jenom vlakem, nebo 30-ti kilometrovou objížďkou autem.

Začátek zápasu byl na hřišti hodně poklidný a nezáživný, snad kromě jedné tvrdčí střely domácích, se kterou si Lněnička poradil, tak se o rozruch postarala asi 5-ti člená skupinka choceňských penzistů, jejíž věková inteligence se podle neklamných fyziologických symptomů pohybovala na úrovni dvouleté školy pastevecké a nedokončených tanečních, protože poslouchat se to fakt nedalo a ještě k tomu tejden po volbách.

Většina poločasu se odehrávala bez zapojení brankářů, domácí hráli především na brejky z nakopávaných míčů za obranu, z nichž vytěžili ve 42.minutě vedení. Druhou půli začal náramně sudí, když bez rozpaků vyloučil Klementa. Bohužel neměl za co, údajně za surové a úmyslné podražení protihráče při souboji. Tady je vidět, jak krásný a rozmanitý může být český jazyk. Tenhle verdikt nás docela nakopnul, a tak po necelých 10.minutách a několika šancích Pavel Kuta vyrovnal z přímého kopu. V oslabení se nepodařilo remízu udržet a ke konci zápasu jsme ještě 2x inkasovali. V 90.minutě mohl korigovat Částek, ale domácí golman výborně střelu zastavil.

Nevim, jestli by měl mít po nedělním zápase v Chocni hlavní rozhodčí pocit z dobře odvedené práce. Do konce sezony zbývají 3 zápasy a k jisté záchraně soutěže je nějaký ten bod ještě potřeba.

Góly: Pavel Kuta

Žluté karty: M.Burian, Pavel Kuta

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, M.Ropek, V.Štancl - Pavel Kuta, B.Válek, J.Vomočil, T.Holomek - M.Burian (P.Vomáčka), Z.Škoda (P.Částek)


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.