Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Morašice vs Chrudim

Jarní výlov v Morašicích

Původní plán nechat hřišti trochu tvrdosti a nerovnosti, aby míč skákal a kluci z Eskáčka si to nemohli dát moc po zemi byl zeshora stornován vodou, za to ale byla zima jak v ruským filmu na nádraží a hráčům by místo kolíků spíše pomohli filcáky.

Jinak Chrudim hrála tak, jak jsme očekávali. Bohužel už v 9.minutě jsme dostali první gól, když po úniku z lajny předložil přesnou přihrávku před branku jeden z černobílých a Němec Jan si zahrál poprvé na rybáře. Potom přišla série 6-ti rohových kopů Chrudimi za sebou. Jedinou šanci vstřelit branku měl v prvním poločase Burian, kdy dorážel míč těsně vedle brány. Do přestávky hosté přesně zakončili ještě 2 úniky a bylo vymalováno.

Druhá půlka byla podobná té první, jen s rozdílem, že bratr Němec vybíral síť pouze 2x, tváří v tvář na útočníka několikrát vyzrál a od dalších nájezdů našeho brankáře zachránil mockrát pomezní rozhodčí zdviženým praporkem. Tím pádem si první tým připsal zasloužené body do tabulky a my bychom měli uhrát něco příští týden, neboť jak říká Kuta Pavel, bude to důležitej zápas pro Hradiště :-)

Sestava: J.Němec - T.Holomek, M.Chmelík, T.Rajman (Petr Kuta), V.Štancl - Pavel Kuta, B.Válek, Z.Škoda (P.Vomáčka), M.Ropek - M.Burian, J.Vomočil (J.Kopecký) 


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.