Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Litomyšl vs Morašice

A zase nic

Už od začátku sezony se potýkáme s nepříliš vysokým počtem hráčů na zápas. Jak říká Pepe Chovanec: "Není to výmluva, je to prostě fakt." V Litomyšli se domácí potýkali s tím samým problémem.

Od začátku začala Litomyšl aktivně a už v 5.minutě měl tutovku na hlavě jeden z domácích útočníků, naštěstí minul. O 3 minuty později přišla další chyba v obraně a až na poslední chvíli odvracel na roh Kopecký. Poté přišlo pár houmranů za naši bránu, což nechalo všechny přítomné v naprostém klidu. Až v polovině poločasu nejdříve zvýšil tepovou frekvenci divákům žlutým skluzem Jetmar a o několik chvil později dostal tu samou kartu domácí Holec, díky svému verbálnímu projevu za neuznaný gól pro ofsajd. Ve 33.minutě Lněnička vytahoval s pomocí břevna podivnou centrostřelu z poloviny hřiště. To bylo za první pětačtyřicítku všechno a do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas byl téměř totožnou kopií prvního, až na změněné strany. Od 55.minuty se povedlo konečně Litomyšli vnutit naši hru, z čehož bohužel začali těžit ovoce, respektive dávat góly. Osamocený útočník vystřelil z vápna skrz obranu a míč zapadl k tyči. Za necelých 10 minut přišla standartní situace domácích od lajny a "nacvičený" signál, který dokázali po rozehrání několikrát zkazit. Kdosi se však přeci jen dostal ke střele a ve chvíli, kdy Lněnička vyřkl ona památná slova derby: "Ty vole, nevidim!" rozdíl skóre byl již dvoubrankový. Do konce zápasu už žádná vážnější šance nebyla a tak si Litomyšl připsala zcela zasloužené body. Opět se potvrdilo pořekadlo, že když nevystřelíš, góla nedáš, tudíž nemůžeš vyhrát.

Zápas: Litomyšl - Morašice 2:0

Žluté karty: V.Jetmar

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, J.Kopecký, P.Částek - V.Jetmar, J.Kubeš (J.Famfulík), M.Vodehnal (J.Jokeš), B.Válek - M.Burian, P.Vomáčka (Z.Škoda) 


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.