Morašice vs Slatiňany

Bez práce nejsou koláče

Před zápasem proběhla malá kulturní vložka, jejíž náplní bylo poblahopřání k jubileu Luboši Adolfovi a Honzovi Klofandovi. Z minulého utkání jsme si přivezli 3 body z Hradiště a nebylo by vůbec špatné si je připsat aj po úvodním domácím zápase se Slatiňany, jenomže...

Od prvních minut se nasadilo tempo vlažné pozvolna tekoucí užitkové vody a ke střele na bránu došlo opravdu jen při významnějších momentech. Čili celý první poločas se nesl v poklidném duchu a největší šance se udály až po 40.minutě. Nejdříve jsme měli 3 tutovky my, když po únicích stříleli Vodehnal a Klement nepřesně a po centru zakončoval Jokeš vysoko, ale taky nepřesně. Pak přišla zřejmě chyba někde ve středu pole, protože jinak si nedovedu vysvětlit, jak mohl po nahrávce od lajny střílet útočník z hranice šestnácky neobsazen. Bohužel se trefil pěkně do protipohybu Lněničky a co hůř, střela se téměř totožně kryla s poločasovým hvizdem sudího.

Po přestávkové bouřce v kabině se čekalo rapidní zlepšení, ale zůstalo opět u neproměněných šancí, tentokráte samostatný nájezd Buriana skončil v rukou brankáře. Pak už si jen hlavní sudí užil hlasivek domácích fanoušků, to když se několikrát pokusil ze hry udělat tyjátr a mával kartami jako při licitovaném mariáši. Pár minut před koncem ještě potvrdili Slatiňany naši střeleckou impotenci krásnou střelou opět s hranice velkého vápna a bylo po zápase

Zápas: Morašice - Slatiňany 0:2

Žluté karty: J.Jokeš, J.Kopecký, V.Štancl, V.Jetmar, B.Válek

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, F.Ropek, V.Štancl - V.Jetmar (B.Válek), J.Kubeš (P.Kuta), J.Kopecký, J.Jokeš - M.Burian (Z.Škoda), M.Vodehnal