Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Morašice vs Valy

Ztráta dvou bodů

V zimním čase, alespoň co se teploty týče k nám přijelo mužstvo nedaleko krajského města, Valy. Celý první poločas probíhal v okolí středového kruhu a ani jedna jedenáctka se nedostala do šestnáctky k nějaké větší šanci, kromě několika rohových kopů, po jejichž zahrání chybělo málo k vstřelení branky. Čili šířit se nějak podrobněji o úvodní půlce je zcela zbytečné.

Jakmile se oba týmy vrátili z kabiny, došlo k proměně pouze jejich stran, jinak hra zvostala téměř stejná. Na domácí, tudíž naší straně, se zrodili dvě velké šance. Nejdřív Burian po Válkově nahrávce sám před brankářem minul jeho i 3 tyče za ním a pár minut před koncem vyrazil střelu Šplíchala hostující brankář, dorážka šla pouze do boční sítě. Valy zahrávali většinu standartních situací na Michala, zřejmě Bažanta, ale největší šance měli z rohových kopů, které párkrát musela naše obrana odvracet těsně z předbrány.

Zisk bodu na domácím hřišti s týmem, který se pohybuje v podobných bodově vertikálních příčkách se dá spíše definovat jako ztráta, uvidíme, co se bude dít za týden v Moravské Třebové.

Zápas: Morašice - Valy 0:0

Žluté karty: M.Ropek

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, J.Kopecký, M.Ropek - J.Jokeš, J.Kubeš, B.Válek, R.Pražák (J.Famfulík) - M.Burian, Z.Škoda (J.Šplíchal)


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.