Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Moravská Třebová vs Morašice

Hrůza

Bez vysokoškoláků a zraněného Buriana jsme vyrazili do Moravské Třebové, jejíž postavení v tabulce jistě neodpovídalo představám vedení Slovanu.

Celý první poločas prohíbal podle stejného a neměnného scénáře. Nedá se říci, že by domácí nějak moc vynikali svojí kvalitou, pouze těžili z našich chyb, kterých nebylo zrovna málo. Naštěstí se předháněli v tom, kdo vystřelí vejš, čili se nestačila divit ani ochranná síť za brankou. I na tak velkým hřišti jsme se to snažili hrát dlouhými balóny směrem obrana - útok, pochopitelně s nulovým výsledkem.

Po přestávce přišlo naše mužstvo na trávník jako vyměnněné, chvílema to vypadalo že za kužely, protože už ve 46.minutě se po centru dostali za naši obranu 2 útočníci, kteří si přiťukli balón, jeden z nich obešel Lneničku a pohodlně otevřel skóre. O několik minut později dostal za beky míč jiný třebovský hráč, sice zřejmě do ofsajdu, nicméně jeho kolega s přehledem zakončil. Až po dvoubrankové ztrátě se naše hra trochu oživila a začali jsme si to dávat po zemi, bohužel z toho byl další brejk a po dorážce vedení 3:0 domácích. Druhý a třetí gól padl po zahrávání naší standartní situace. To už na střídačce seděl nevlastní bratránek Bonyho Wilfrieda, který spálil 2 vyložené šance. Až dvě minuty před koncem mohl zkorigovat výsledek Vomáčka, ale brankář vyrazil. A na konci zápasu ještě přímo z rohu trefil Petr Kuta tyč.

Odehráli jsme jeden z nejhorších zápasů podzimu, kdyby se chtělo, tak se z Moravské dali odvézt nějaké body. Náš herní projev štval kromě trenéra asi nejvíc Milana Klementa, který díky tomu vyfasoval jedinou žlutou kartu utkání.

Zápas:  Moravská Třebová - Morašice 3:0

Žluté karty: M.Klement

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, J.Kopecký, M.Ropek - V.Jetmar (T.Rajman), J.Kubeš (J.Famfulík), B.Válek, R.Pražák - M.Vodehnal (Pe.Kuta), P.Vomáčka