Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Načešice vs Morašice

Chudého jsme opět podarovali

Narozdíl od minulého zápasu jsme dokázali vstřelit branku, nehrál se žádný hokejový zápas a opět nebyl přítomen žádný novinář ani podobná fyzická osoba, která by průběh zaznamenala. Akorát podle Němce Jana nebyl výkon nijak oslnivý.

Zápas: Mezilesí Načešice - Morašice 1:1

Góly: P.Vomáčka

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, M.Ropek, M.Chmelík, J.Kopecký - V.Jetmar, J.Kubeš, Pavel Kuta, Z.Lorenc - P.Vomáčka, Z.Škoda