Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

ústí nad Orlicí B vs Morašice

Někde udělali soudruzi z Morašic chybu

Po nevyvedeném zápase ve Verměřovicích jsme zavítali na letiště do Ústí nad Orlicí, kde měl proběhnout reparát za nekvalitní výkon z předchozího zápasu. Jedině dobře, že se hrálo venku a náš výkon nemuselo spatřit větší množství diváků z morašických "ochozů".

Soupeř potvrdil své postavení v tabulce i naše domněnky a od začátku diktoval tempo i hru samotnou. Netrvalo dlouho a ústecký záložník otevíral skóre takřka do prázdné brány. Vyrovnat mohl Částek, který dostal ideální centr od Štancla ml.. Místo hlavičky zkusil míč zpracovat na prsa a ten mu utekl. Utíkal nám nejenom míč, ale i domácí plejeři bohužel v nepřímé úměře s časem. Po poločase tak svítilo skóre "pouze 3:0 pro lepší tým a to díky Prešinskému v bráně, který několik šancí soupeře ve spolupráci s Vosmekem zastavil.

Druhý poločas jsme zkusili začít aktivně v porovnání s tím prvním. Chvíli se dařilo držet i balón, o který jsme nakonec stejně přišli a nafasovali ještě 2 góly. Naši poslední šanci nevyužil Škoda, když šel téměř sám na branku.

Dostali jsme pět fíků a každý z nich byl originální. Mísila se tam jak smůla, kravské kiksy, tak i herní vyladěnost soupeře.