Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Boršov vs Morašice B

Boršov - Morašice B 1:1 (1:1)

Po středeční remíze v Chornicích jsme měli opět velké starosti s odjezdem na utkání do Boršova, někteří hráči měli bolavá záda, krmení dobytka nebo turnaj ve fotbálku v sousední vesnici. Štěstí se na nás ale usmálo a odjížděli jsme v počtu 13ti hráčů. V základní sestavě nastoupil na pozici stopera nejzkušenější morašický hráč František Ropek, který s Pepou Kopeckým na středu zálohy dali součtem věků skoro stovku. Právě Pepa byl tím, kdo otevřel skóre zápasu. Po standardní situaci dopravil levačkou balon za brankovou čáru. Domácí ihned zareagovali a začali se tlačit před naší bránu. Vše tam však řešil Franta Ropek nebo brankář Michal Prešinský. Ještě do poločasu však domácí vyrovnali a do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase hnali fanoušci své hráče dopředu, ale nikdy z toho nic nebylo. V 80. minutě šel sám na branku Pavel Mach, ale se strachem, aby nepřekopl, trefil brankáře do těla. Zanedlouho zazněla píšťalka rozhodčího, který zápas ukončil. Výsledek 1:1 byl pro nás opět velmi přijatelný.