Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Chrudim C vs Morašice

Byl to fičák

Celý zápas se hrálo na dvě branky. První poločas na jednu a druhý na tu druhou. Domácí "Céčko" ukázalo, že i rezervní rezerva skrývá kvalitu, která nám sice dala čuchnout, ale v žádném případě ne ochutnat.

Od první minuty byla Chrudim všude rychlejší, silovější a nakonec i efektivnější. Na hranici šestnáctky pomalu začal mizet úhledný trávník, který nevydržel dusot našich kopyt. V mnohých pozápasových rozhovorech jsme mohli slyšet větu, že jsme dali branku příliš brzo, tentokrát to ovšem neplatí. Nováček prchl po křídle, zaseknutím oklamal domácího obránce a přesnou přihrávkou našel na vápně Veselíka, který brankáře překvapil střelou na přední. Nutno dodat, že od zárodku akce, až po uklidnění emocí z vedoucí branky, jsme strávili na soupeřově polovině něco okolo dvou minut. Jednalo se o nejdelší tlakovou vlnu naší jedenáctky, kterou musela Chrudim absorbovat. Po hrubé chybě v obraně vyrovnali asi za tři minuty a od dalších branek nás zachránil Prešinský.

Druhá půle se dá shrnout pouze v číslech. 60. minuta 5:1 pro Chrudim, poté hra o 10 a na závěr ještě poslední kousek na cestu.