Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Chrudim C vs Morašice

Byl to fičák

Celý zápas se hrálo na dvě branky. První poločas na jednu a druhý na tu druhou. Domácí "Céčko" ukázalo, že i rezervní rezerva skrývá kvalitu, která nám sice dala čuchnout, ale v žádném případě ne ochutnat.

Od první minuty byla Chrudim všude rychlejší, silovější a nakonec i efektivnější. Na hranici šestnáctky pomalu začal mizet úhledný trávník, který nevydržel dusot našich kopyt. V mnohých pozápasových rozhovorech jsme mohli slyšet větu, že jsme dali branku příliš brzo, tentokrát to ovšem neplatí. Nováček prchl po křídle, zaseknutím oklamal domácího obránce a přesnou přihrávkou našel na vápně Veselíka, který brankáře překvapil střelou na přední. Nutno dodat, že od zárodku akce, až po uklidnění emocí z vedoucí branky, jsme strávili na soupeřově polovině něco okolo dvou minut. Jednalo se o nejdelší tlakovou vlnu naší jedenáctky, kterou musela Chrudim absorbovat. Po hrubé chybě v obraně vyrovnali asi za tři minuty a od dalších branek nás zachránil Prešinský.

Druhá půle se dá shrnout pouze v číslech. 60. minuta 5:1 pro Chrudim, poté hra o 10 a na závěr ještě poslední kousek na cestu.