V neděli 26.9. hrají doma nejdříve od 10:00 starší žáci, od 15:30 pak muži proti Hradci nad Svitavou.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Morašice vs Moravská Třebová

Ani na koukání

Ve 4. minutě vyběhnuvší domácí brankář Prešinský odhlavičkoval balon k hostujícímu Štěpánkovi, který jeho chybu s přehledem potrestal. V 10. minutě zaváhal Chmelík při rozehrávce a ani Masopust neměl problém se zakončením – 0:2. Morašičtí svými hrubkami pomohli Třebové ke snadnému náskoku 2:0 a to navíc nebylo do poločasu všechno, protože po rohu ještě zamířil přesně hlavou R. Šatník. Po přestávce pokračovala jednoznačná partie. V 63. minutě navýšili hosté z penalty skóre zásluhou Vančury a nakonec nasázeli půltucet gólů. Slovan vyhrál v derby naprosto zaslouženě, domácí mu nekladli téměř žádný odpor.

Komentář trenéra J.Kuchty: Být to v boxu, tam tam po deseti minutách hodím ručník a půjdu domů. Nechci snižovat výkon Moravské Třebové, hrála dobře, ale my předvedli velkou fotbalovou bídu. Bylo to od nás vystoupení někde na úrovni třetí třídy. A to můžeme být docela rádi, že jsme nedopadli ještě hůře, další tutovky chytil Prešinský. Žádného dalšího komentáře k tomu ani nemám.