Pomezí vs Morašice

Venku znovu s nulou

Domácí začali derby ve velkém stylu, hýřili nápady i pohybem, kombinační hrou válcovali soupeře, který se jenom s obtížemi bránil. Po dvaceti minutách udeřil J. Nespěšný, bratrská spolupráce se ujala o něco později, kdy druhou branku vsítil M. Nespěšný. Pomezí si dovolilo luxus neproměněné penalty, ale celý zápas se hrál ve stejném duchu a góly padaly i po přestávce. Přesně pod břevno se z trestného kopu trefil J. Nespěšný a aby to nevypadalo, že je zápas záležitostí bratrů Nespěšných, skórovali i střídající hráči. Nejprve Stýblo a konečnou podobu dal výsledku J. Svoboda – 5:0. Dohrávalo se za drtivé převahy domácích.

Komentář trenéra J.Kuchty: Špatná hra, špatný výsledek. Chyběli nám někteří hráči ze základu, ale na to se nelze vymlouvat. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál, nám se vůbec nedařilo. Myslel jsem si, že nás trochu probere neproměněná penalta domácího brankáře za stavu 2:0, ale bohužel se tak nestalo a utržili jsme debakl. S předvedeným výkonem v Pomezí jsem velmi nespokojen.