Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Slatiňany vs Morašice

Zasejc bůro

Lépe začali domácí a v 17. minutě vedli 2:0, když nejprve Dostál otevřel hlavou skóre a poté stál na konci pěkné kombinační akce Kopecký. Hosté se dostali ke slovu díky důrazu Zerzána, který sebral míč obráncům a obešel i brankáře Borka – 2:1. Jejich aktivita ale neměla dlouhého trvání, naopak ve 37. minutě se v koncovce prosadil opět Kopecký a zvýšil na 3:1. Po změně stran domácí kontrolovali vývoj a hosté se do výraznějších možností nedostali. V závěrečné čtvrthodině poté ještě dvakrát kapitulovali, když konečné skóre završil brankář Borek z nařízeného pokutového kopu.