Další domácí zápas odehrají muži v neděli 19.9. v 15:30 proti Dlouhé Loučce.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Morašice vs Dlouhá Loučka

Těch šancí

Že bychom netrefili vodu, kdybychom vypadli z loďky nám už bylo známo dlouho. Že je to ale až tak závažný se projevilo při domácím zápase s Dlouhou Loučkou. O naše dva zásahy se postaral jenom Chmelík, který si poradil s penaltami. Toť ovšem vše. Samostatné nájezdy, které podnikali především Zerzán s Vomáčkou, se nevešly mezi tři tyče ani jednou. A když, tak míč skončil v náručí brankáře. Soupeř na branku vystřelil asi jenom třikrát. Ve druhém poločase se na naši polovinu dostal možná dvakrát. Přesto to stačilo na plný bodový zisk....

• Sestava: Prešinský - Skala, Ropek, V. Štancl, Holomek, M. Štancl, Chmelík, Kuta, Klement, Novák, Zerzán (Vomáčka, Famfulík, Válek, Kopecký)