Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Cerekvice Morašice (Přátelák

Opět v defenzivě

Přátelský zápas v Cerekvici byl obrazem hry hodně podobný sobotnímu utkání se Svitavy. Domácí vyrukovali na začátek se "slabší" sestavou, ale i ta měla ze hry více než naše jedenáctka a Vojta Andrle se při svém návratu po X letech v bráně rozhodně nenudil. Slabší chvilky si vybral při rozcvičce, ale naostro si poradil s padající střelou pod břevnou, standartkou z dvaceti metrů i neustále stínícím Vomáčkou. Ten měl dvě největší šance domácích, ale ani jednu střelu z první nenasměroval do brány. My jsme sice začali střelou vedle hned v první minutě, ale jinak jsme moc nebezpečí na druhou stranu hřiště nedovezli, i když pár centrů jsme do vápna dostali. Po půl hodině po jednom z nich uklidil odražený balón do brány Chmelík a my se překvapivě a trochu nezaslouženě ujali vedení. Závěr poločasu vyhrotil domácí "Žuky" nebo Žukič" nebo jak se ten nervák jmenuje, ale naštěstí pro nás i pro něj se šlo rychle do kabin.

Do druhé půlky početní domácí notně protočili a asi i posílili sestavu, zatímco my jsme s menší možností střídání začali šlapat vodu. Ze souvislé hry na naší půlce se urodilo vyrovnání poměrně brzy, když zpětnou přihrávku přes V. Štancla poslal domácí útočník z bezprostřední blízkosti pohodlně do brány. Z pokračující převahy vyplynulo několik rohů a standartek, ale Andrle si musel připsat už jen jeden zákrok, zbytek střel zpoza vápna létal až na výjimky hodně mimo a do vyložené šance se domácím dostat nepodařilo. My jsme býjimečně zahrozili Klementem, který ale na pořádné zakončení neměl dostatek klidu a po sprintu přes půl hřiště možná ani sil. Největší šanci si chvíli před koncem připsal M. Štancl, který se po pěkné kombinaci ocitl sám ve vápně, ale jeho zamýšlená přízemní střela k pravé tyči lízla levou spojnici a tak zůstalo jen u ubráněné, ale přesto cenné remízy.

  • Sestava: V. Andrle - D. Štancl, M. Ropek, V. Štancl, V. Novák, M. Klement, M. Chmelík, B. Válek, V. Tměj, M. Zerzán, K. Vopařil (M. Černohorský, M. Štancl, J. Kopecký)
  • Góly: M.Chmelík

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.