Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Pratelak D Ux Morasice

Anglie hadr

Přátelské utkání s Dolním Újezdem "A/B" pouhý den po vydřeném pohárovém postupu bylo ve světle šířky našeho docházkově disciplinovaného kádru trochu navíc. Systém hokejového střídání se nedal uplatnit v plné výši, přesto jsme během mátožného začátku a ze souvislého újezdského tlaku z mnoha střel neinkasovali a domácí se dostali do vedení až po necelé půlhodince po nedůrazně bráněném rohovém kopu. Nenápadná střela z obležení našich hráčů a posléze velmi se vynikající střela po našem špatném odkopu, dali poločasu skóre 3:0. My jsme ho odehráli bez nějaké větší šance, ale dvě propagační střely z dálky a pár brzy zazděných slibných pozic tam bylo.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, brejky jsme zazdívali po mnohem lepších kombinacích a v mnohem slibnějších pozicích než před přestávkou, ale k pořádnému zakončení jsme se dostali pouze jednou, Kopecký však balón do brány nepropasíroval. Domácí nás pochopitelně provětrávali i nadále, ale jejich vyložených šancí ubylo a konečnou podobu výsledku dodalo až uklizení odraženého balónu po přímém kopu krátce před toužebně vyhlíženým koncem.

• Sestava: M. Prešinský - V. Novák, M. Ropek, V. Štancl, M. Černohorský - D. Štancl, M. Štancl, M. Chmelík, V. Tměj - J. Pitra, K. Vopařil (J. Kopecký, Z. Skala, M. Zerzán)