V neděli 1.8. v 17:30 hrají muži 1. kolo okresního poháru proti Opatovu.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Vanocni Radovanky

Obecné

Vánoční radovánky

Vážení přátelé,

děkujeme Vám za, víceméně stálou, přízeň při našich kolísajících výsledcích a pevně věříme, že se budeme potkávat i na jaře.

Zároveň bychom Vám chtěli popřát příjemné a klidné Vánoce, včetně pevného a jistého kroku do roku nového.

Tradiční Štěpánská zábava proběhne v úterý 25.12.2018 na Rychtě v Morašicích, kde zahraje kapela Rytmik a napojí Vás členové místního Sokola.

V pondělí 31.12.2018 zveme všechny příznivce morašického Sokola na silvestrovský fotbálek. Výkop je od 10:00 na hřišti.