Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Perfect Weekend

Přípravka

Perfect weekend

Mladší přípravka

Úvodní dějství nového ročníku okresní soutěže mladší přípravky se uskutečnilo na hřišti v Horním Újezdě. Turnaj byl nalosován na tři týmy, a tak jsme vzhledem k dostatečnému množství dětí postavili dvě družstva. Zkušenější A tým byl sestaven z hráčů, kteří hráli už v loňské sezóně, naopak v našem béčku byli hráči, kteří s turnaji teprve začínají. Ani jeden z týmů nezklamal, áčko potvrdilo svoje kvality a turnaj vyhrálo, béčko předvedlo opravdu bojovný výkon a vstřelilo sedm gólů.

Horní Újezd/Morašice A: Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Šimon Flídr, František Flídr, Daniel Válek, Sára Vomočilová

Horní Újezd/Morašice B: Michal Kovář, Matěj Kovář, Nováček, Jaroslav Chaun, David Boček, David Klusoň, Matyáš Lněnička, Samuel Vomočil

Výsledky:

Horní Újezd/Morašice A – Sebranice 15:1 (5:0)

Branky: Daniel Válek 8, Šimon Flídr 3, František Flídr 2, Vojtěch Huryta 2

Horní Újezd/Morašice B – Němčice 0:4 (0:2)

Horní Újezd/Morašice A – Němčice 13:0 (5:0)

Branky: Daniel Válek 5, František Flídr 4, Vojtěch Huryta 2, Šimon Flídr, Sára Vomočilová

Horní Újezd/Morašice B – Sebranice 2:9 (1:6)

Branky: Michal Kovář, Jaroslav Chaun

Horní Újezd/Morašice A – Horní Újezd/Morašice B 8:5 (5:3)

Branky: Daniel Válek 3, Sára Vomočilová 2, Šimon Flídr 2, František Flídr - Jaroslav Chaun 2, Michal Kovář, Matěj Kovář, David Klusoň

Němčice – Sebranice 2:9 (1:3)

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice A (skóre 36:6, 9 b.)

2.Sebranice (skóre 19:19, 6 b.)

3.Němčice (skóre 6:22, 3 b.)

4.Horní Újezd/Morašice B (skóre 7:21, 0 b.)

Starší přípravka

Na turnaj do Sebranic nedorazil tým Cerekvice, takže náš tým nakonec odehrál jen dva zápasy, z nichž ten druhý byl, vyjma výše uvedeného "béčka", jedinou porážkou za celý víkend napříč kategoriemi.

Sestava: Matyáš Bulva, Filip Flídr, Ondřej Kusý, Jan Kvapil, Kryštof Tomšíček, Matouš Zach, Vít Famfulík, Jan Kopecký, Lukáš Mach, Matěj Rejman, Vojtěch Štěpán, Jan Tichý

HÚ/Morašice – Němčice 3 : 2. Jednalo se o utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním dominoval náš tým a bylo z toho zasloužené vedení 3 : 0, podpořené komentářem našeho brankáře Lukáše Macha, že se v brance nudí. Toto však neplatilo v poločase druhém, kdy se obraz utkání otočil, náš tým polevil, zejména v nasazení a bojovnosti, ale i přesto jsme se nakonec mohli radovat z prvního vítězství v podzimních turnajích.

Branky: Filip Flídr 2, Kryštof Tomšíček

HÚ/Morašice – Sebranice 1 : 3. Věděli jsme, že nás bude čekat těžší utkání a kluky jsme na toto i upozorňovali. Úvod zápasu jsme však nezvládli a doslova darovali soupeři tříbrankové vedení. S postupem času se náš výkon začal zlepšovat a nám se podařilo do poločasu snížit. I po přestávce kluci makali a škoda neproměněných šancí, které však měl i soupeř, ale Lukáš Mach nás několikrát podržel. Konečná porážka nás až tak mrzet nemusí, protože kluci se snažili, bojovali a zápas rozhodně neodchodili, což je dobrým potenciálem do dalších turnajů.

Branka: Vít Famfulík


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.