V neděli 1.8. v 17:30 hrají muži 1. kolo okresního poháru proti Opatovu.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Winter Is Coming

Přípravka

Zima se blíží

Mladší přípravka

Poslední podzimní kolo okresní soutěže mladší přípravky se uskutečnilo v Němčicích. Turnaj byl nalosován pro tři účastníky, proto jsme využili možnosti a vzali opět dva týmy, i když se nakonec ukázalo, že tentokrát byl počet našich hráčů hraniční a starší tým musel odehrát turnaj bez střídání. Na druhou stranu si nikdo nemohl stěžovat, že si dostatečně nezahrál. 🙂

Sestava: Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Šimon Flídr, Daniel Válek, Jaroslav Chaun, Matěj Kovář, Sára Vomočilová, David Boček, Jan Nováček, Samuel Vomočil, Matyáš Lněnička

Naše výsledky:

Horní Újezd/Morašice A – Borová 9:2 (4:1)

branky: Daniel Válek 4, Martina Famfulíková 3, Sára Vomočilová, Vojtěch Huryta

Němčice - Horní Újezd/Morašice B 6:0 (2:0)

Horní Újezd/Morašice A – Němčice 20:0 (11:0)

branky: Daniel Válek 9, Vojtěch Huryta 5, Šimon Flídr 3, Jan Nováček 2, Martina Famfulíková

Horní Újezd/Morašice B - Borová 0:7 (0:3)

Horní Újezd/Morašice červení - Horní Újezd/Morašice žlutí 7:2 (6:0)

branky: Daniel Válek 2, Šimon Flídr 2, Martina Famfulíková, Jan Nováček, Jaroslav Chaun - David Boček, Vojtěch Huryta

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice A

2.Borová

3.Němčice

4.Horní Újezd/Morašice B

Je za námi historicky nejúspěšnější podzim v kategorii přípravek, podařilo se nám vyhrát všech sedm turnajů soutěže. Poděkování za to patří všem hráčům, rodičům, příznivcům a trenérům. V pondělí 21.10. se uskuteční na Horním Újezdě ukončení podzimní části, sejdeme se o půl páté, zahrajeme si fotbal, řekneme si, co bude dál, a dáme si párek a limonádu.

Starší přípravka

Trochu s obavami jsme vzhlíželi k tomuto turnaji, protože domácí prostředí nás vždy trochu svazuje, což se potom podepíše na konečném výkonu a výsledku. Tentokráte však byly naše obavy zbytečné.

Sestava: Filip Flídr, Ondřej Kusý, Martina Famfulíková, Jan Kvapil, Štěpán Řejha, Matouš Zach, Vojtěch Andrle, Vít Famfulík, Jan Kopecký, Lukáš Mach, Josef Rosypal, Matyáš Bulva, Václav Háp, Kryštof Tomšíček

Naše výsledky:

HÚ/ Morašice – Březová 4 : 2

Zpočátku to byl relativně vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Nám se však podařilo vstřelit důležitý první gól a naše vedení jsme postupně navyšovali až na 4 : 0, v závěru jsme však polevili, udělali pár chyb a soupeř tak snížil, kluci se však zkoncentrovali a zápas dovedli do vítězného konce.

branky: Ondřej Kusý 2, Filip Flídr, Lukáš Mach

HÚ / Morašice – Městečko Trnávka 6 : 0

V tomto zápase jsme od začátku udávali tempo hry a postupně jsme začali i proměňovat šance, které jsme si vypracovali, takže o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. K vidění byly už i nahrávky, nabíhání do volného prostoru a pěkné branky

branky: Jan Kvapil 3, Ondřej Kusý, Vít Famfulík, Matyáš Bulva

HÚ / Morašice – Němčice 3 : 1

Již před začátkem zápasu bylo jasné, že vítěz vyhraje tento poslední podzimní turnaj a kluci se chtěli před domácím publikem vytáhnout, což, si myslím, se jim povedlo. V utkání jsme šli do vedení, ale naše radost netrvala dlouho a soupeř vyrovnal. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou a bylo to o tom komu se povede dát další gól. Šťastnější nakonec byli naši kluci, když si roh zahrávaný Lukášem Machem srazil soupeř do vlastní sítě. Zápas byl i nadále vyrovnaný, s patřičným nasazením a bojovností na obou stranách. O to, abychom zápas dohrávali trochu v klidu se v závěru postaral chytrou střelou Filip Flídr, který pojistil naše vítězství a nás posunul na 1. místo v turnaji.

branky: Jan Kvapil, vlastní, Filip Flídr

Tímto byla ukončena podzimní část soutěže, za kterou patří velké poděkování klukům. Docházka na tréninky i zápasy byla výborná, stejně tak atmosféra na hřišti i v kabině. Tým se postupně sehrával, což patří vždy do tohoto období. Odehráli jsme 7 turnajů s bilancí 3x 1. místo, 3x 2. místo a 1x 3. místo, 19 soutěžních zápasů, z toho 12 vítězství, 4 remízy a 3x jsme odešli poraženi. Poděkování patří současně rodičům za dovoz hráčů, praní dresů, podporu a pečení bábovek, které se nakonec ukázaly jako rozhodující faktor při vítězných zápasech. Poděkovat chci také vedení TJ Horní Újezd za perfektní podmínky při tréninku i zápasech a zapomenout nemohu na trenéry Václava, Jirku a Honzu.


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.