Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Horní Újezd/Morašice vs Luže

Mladší žáci

Už nebudem psát rok 2006

Do nové sezony jsme vstupovali už bez hráčů ročníku 2006, a tak jsme byli zvědaví, jak se s tím mladší hráči popasují. Po loňské sezóně, kdy jsme obsadili druhé místo, bylo jasné, že budeme chtít atakovat opět příčky nejvyšší. První zápas na hřišti Luže ukázal, že ze špatných výsledků v dalších zápasech strach mít nemusíme.

• Sestava: Lukáš Němec - Daniel Hanyk, Jakub Kvapil, Ondřej Žďára, Anežka Břeňová, Zuzana Famfulíková, Jakub Bartoš, Vojtěch Paťava, Petr Řejha, Jiří Kučera, Martin Flídr, Vlastimil Hladík, Jindřich Mičík, Jan Flídr, Matěj Kopecký
  • Góly: Jiří Kučera 4, Anežka Břeňová, Martin Flídr, Daniel Hanyk, Jindřich Mičík, Ondřej Žďára