Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Horní Újezd/Morašice vs Vítanov

Mladší žáci

Zahřívací kolo

V sobotu jsme přivítali na našem hřišti hráče z Vítanova. Pohled na tabulku už dopředu napovídal o tom, jak se asi bude hra vyvíjet. První poločas jsme po pohledných akcích,kdy nám soupeř nechával hodně prostoru,vyhráli 5:0.Nebýt výborné brankářky soupeře,mohl být výsledek mnohem vyšší.

Ve druhé půli jsme hráli ještě pohlednější fotbal a okořenili ji ještě šesti góly. Byla to dobrá průprava na příští sobotní zápas ve Skutči,kde se porveme o první místo,tak budeme věřit,že předvedeme opět pohledný fotbal s dobrým výsledkem.

Pokud by měl někdo zájem jet se s námi podívat, tak odjíždíme autobusem v sobotu v 9.00.hod od kabin.

• Sestava: Lukáš Němec - Daniel Hanyk, Jakub Kvapil, Jonáš Krška, Anežka Břeňová, Zuzana Famfulíková, Jakub Bartoš, Ondřej Žďára, Jan Flídr, Jiří Kučera, Jindřich Mičík, Vojtěch Paťava, Matěj Kopecký, Petr Řejha
  • Góly: Jiří Kučera 5, Anežka Břeňová 2,Matěj Kopecký 2,Jakub Kvapil, Jakub Bartoš