Trénink áčka ve čtvrtek 22.2. od 17:30 v tělocvičně. V pátek 23.2. od 16:00 příprava na Obecní ples na rychtě. V neděli 24.2. od 14:00 se hraje první přátelské utkání proti Cerekvici na UMT v Litomyšli. Vyplnění docházky zde.

Tréninky a hry pro mládež se konají od pondělí do středy od 17:00.

Horní Újezd/Morašice vs Semanín

Dorost

Hattrick sem, hattrick tam

Po složité, až nijaké přípravě, vstoupilo do sezóny i družstvo dorostu. Kvůli malému počtu jsme nakonec přihlásili jen 8+1, s malými bránami a hokejovým střídáním. Bohužel hned první zápas ukázal, že ani tento formát nebude jednoduché lidsky pokrýt, a tak museli zaskakovat i žáci. První ze šesti vzájemných zápasů proti Semanínu začal rychlým gólem Pechance a přes hostující převahu a zastřelování se podařilo držet vedení celý poločas, na jehož závěru hosté srovnali z nešťastné penalty.

Pechanec bleskově skóroval i ve druhém poločase, po necelé hodině hry dovršil hattrick, ale hosté dvěma rychlými góly srovnali a v závěrečné čtvrthodině se i díky dvěma hattrickářům ve svých řadách střelecky utrhli ze řetězu a nakonec si odvezli přesvědčivou výhru.

• Sestava: Emanuel Hanyk – Marek Vích, Pavel Beneš, Jakub Nádvorník, Radovan Flídr, Martin Tmej, Jan Vedral, Jan Pechanec, Šimon Lněnička, Jakub Kvapil
  • Góly: Jan Pechanec 3