Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Horní Újezd/Morašice vs Semanín

Dorost

Hattrick sem, hattrick tam

Po složité, až nijaké přípravě, vstoupilo do sezóny i družstvo dorostu. Kvůli malému počtu jsme nakonec přihlásili jen 8+1, s malými bránami a hokejovým střídáním. Bohužel hned první zápas ukázal, že ani tento formát nebude jednoduché lidsky pokrýt, a tak museli zaskakovat i žáci. První ze šesti vzájemných zápasů proti Semanínu začal rychlým gólem Pechance a přes hostující převahu a zastřelování se podařilo držet vedení celý poločas, na jehož závěru hosté srovnali z nešťastné penalty.

Pechanec bleskově skóroval i ve druhém poločase, po necelé hodině hry dovršil hattrick, ale hosté dvěma rychlými góly srovnali a v závěrečné čtvrthodině se i díky dvěma hattrickářům ve svých řadách střelecky utrhli ze řetězu a nakonec si odvezli přesvědčivou výhru.

• Sestava: Emanuel Hanyk – Marek Vích, Pavel Beneš, Jakub Nádvorník, Radovan Flídr, Martin Tmej, Jan Vedral, Jan Pechanec, Šimon Lněnička, Jakub Kvapil
  • Góly: Jan Pechanec 3