Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Tech Deti

Přípravka

Těch dětí

Starší přípravka

K turnaji jsme odjížděli s počtem 15ti hráčů, což přesně odpovídalo počtu dresů, které jsme měli k dispozici. Při dvouzápasovém turnaji a hrací době 2 x 15 minut, je docela problém prostřídat všechny hráče, nicméně je to příjemnější starost než mít hráčů málo.

Sestava: Martina Famfulíková, Jan Kvapil, Šimon Flídr, Vojtěch Huryta, Daniel Válek, Matyáš Bulva, František Flídr, Sára Vomočilová, Štěpán Řejha, Kryštof Tomšíček, Josef Rosypal, Matouš Zach, Michal Kovář, Matěj Kovář a Vojtěch Štěpán.

HÚ/Morašice – Jevíčko 7 : 2

Začátek zápasu se nám herně moc nepovedl, kluci jakoby nevěděli co mají hrát. Naštěstí s prvními vstřelenými brankami a přibývajícím časem jsme se vrátili k výkonům, které zatím na podzim předvádíme a zápas jsme již kontrolovali a na hřišti se tak prostřídali všichni.

Branky: Daniel Válek 3, František Flídr 2, Matyáš Bulva, Vojtěch Huryta

HÚ/Morašice – Březová 10 : 0

V tomto utkání jsme dominovali již od samého začátku, a tak jsme mohli ve druhém poločase nasadit do útoku i brankářku Martinu Famfulíkovou a více prostoru dostali ti méně zkušení.

Branky: Daniel Válek 3, František Flídr 3, Matyáš Bulva 2, Matouš Zach, Jan Kvapil

Autor: František Bartoš

Mladší přípravka

Sestava: Samuel Vomočil, David Klusoň, Jaroslav Chaun, David Boček, Štěpánka Gábrlíková, Štěpán Kovář, Dominik Prokop, Antonín Krejsa

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 3:6 (3:4)

Vyrovnaný první poločas, gól na 3:4 jsme dostali chvilku před pauzou, v druhé půli Sebranice fotbalovější.

branky: Jaroslav Chaun 3

Březová – Horní Újezd/Morašice 3:12 (2:5)

Zasloužené vysoké vítězství, domácí tvoří nový tým, své první góly vstřelili Štěpán Kovář a Domča Prokop.

branky: David Klusoň 4, Štěpán Kovář 3, Samuel Vomočil 2, David Boček, Jaroslav Chaun, Dominik Prokop

Horní Újezd/Morašice – Bystré 2:1 (0:1)

Sportovně je třeba uznat, že soupeř byl především v první půli lepší, měl více šancí, ve druhé půli vyrovnal nejprve David Klusoň a poté potrestal David Boček chybu soupeře v rozehrávce, odmakaný zápas a těžce vydřené vítězství.

branky: David Klusoň, David Boček

Tabulka turnaje:

1.Sebranice

2.Horní Újezd/Morašice

3.Bystré

4.Březová

Dnes jsme znovu předvedli velice dobrý výkon. V brance se vystřídali Sam Vomočil a Jára Chaun. Pochvala především pro zkušenější hráče, kteří strávili na hřišti více času, jsem rád, že i nováčci se jim snaží svými výkony přiblížit. Další turnaj hostí v neděli 27.9. Telecí.

autor: Mgr. Zdeněk Beneš