Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Horní Újezd/Morašice vs Sebranice

Mladší žáci

Zvládnuté derby

Druhé utkání sezony jsme odehráli v domácím prostředí proti sousedům ze Sebranic. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř, díky čemuž jsme se již v 8. minutě dostali do vedení po individuální akci Jakuba Bartoše. I nadále jsme pokračovali v dobrém výkonu, za což jsme byli ve 29. minutě odměněni druhým gólem, kdy Lukáš Mach potáhl míč po pravé straně a jeho střelu dorazil do brány Filip Střasák. Druhý poločas začal velmi podobně jako první, kdy jsme poměrně dobře kombinovali a mírně přehrávali soupeře. V 55. minutě po pěkné kombinační akci zvýšil Jan Kvapil na konečných 3:0. Po tomto gólu se ze hřiště pomalu vytratila fotbalovost a oba týmy začaly nakopávat dlouhé míče. Příští zápas odehrajeme v sobotu 12. září v 11:30 v Březové nad Svitavou.

Tomáš Chadima

• Sestava: Matěj Kopecký – Ondřej Kusý, Ondřej Žďára, Lukáš Mach, Jindřich Mičík, Filip Střasák, Jakub Bartoš, Jan Kopecký, Jan Flídr, Martin Flídr, Jan Kvapil
  • Góly: Jakub Bartoš, Filip Střasák, Jan Kvapil