Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Horní Újezd/Morašice vs Sebranice

Mladší žáci

Zvládnuté derby

Druhé utkání sezony jsme odehráli v domácím prostředí proti sousedům ze Sebranic. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř, díky čemuž jsme se již v 8. minutě dostali do vedení po individuální akci Jakuba Bartoše. I nadále jsme pokračovali v dobrém výkonu, za což jsme byli ve 29. minutě odměněni druhým gólem, kdy Lukáš Mach potáhl míč po pravé straně a jeho střelu dorazil do brány Filip Střasák. Druhý poločas začal velmi podobně jako první, kdy jsme poměrně dobře kombinovali a mírně přehrávali soupeře. V 55. minutě po pěkné kombinační akci zvýšil Jan Kvapil na konečných 3:0. Po tomto gólu se ze hřiště pomalu vytratila fotbalovost a oba týmy začaly nakopávat dlouhé míče. Příští zápas odehrajeme v sobotu 12. září v 11:30 v Březové nad Svitavou.

Tomáš Chadima

• Sestava: Matěj Kopecký – Ondřej Kusý, Ondřej Žďára, Lukáš Mach, Jindřich Mičík, Filip Střasák, Jakub Bartoš, Jan Kopecký, Jan Flídr, Martin Flídr, Jan Kvapil
  • Góly: Jakub Bartoš, Filip Střasák, Jan Kvapil