Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Horní Újezd/Morašice vs Bystré

Mladší žáci

Došly síly

Čtvrtý zápas sezony jsme odehráli v domácím prostředí proti zatím neporaženému týmu z Bystrého.

První branka utkání padla až v 11. minutě, kdy Matěj Kopecký odkopával míč z hranice vápna a trefil dobíhajícího hráče soupeře do hlavy, od nějž se odrazil míč do naší brány. Vyrovnání jsme se dočkali o tři minuty později, kdy Ondra Žďára napřáhl téměř z poloviny hřiště a míč proklouzl brankaři mezi nohama do branky. Ve 24. minutě jsme se dostali do vedení, kdy jsme přečíslili soupeře a Lukáš Mach upravil skóre na 2:1. Do konce první půle se již nic zásadního nestalo a odcházeli jsme do kabin se zaslouženým vedením.

Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně jako jsme ukončili první a v 39. minutě jsme se dostali do dvou gólového vedení kdy střelu Lukáše Macha dorazil Filip Flídr. Poté nám již docházely síly a soupeř nás začal pomalu přehrávat a ve 49. minutě snížil na 3:2. Od té doby byl více méně nebezpečný jen soupeř, který v 54. minutě vyrovnal. Od té chvíle jsme pouze doufali, že udržíme remízový stav, ale to se nám nepovedlo, když šel v 60. minutě do vedení 4:3 a následně v 61. minutě zvýšil na konečných 5:3.

Autor: Tomáš Chadima

• Sestava: Matěj Kopecký – Ondřej Kusý, Ondřej Žďára, Lukáš Mach, Jindřich Mičík, Filip Střasák, Jan Kopecký, Vojtěch Paťava, Filip Flídr
  • Góly: Ondřej Žďára, Lukáš Mach, Filip Flídr