Morašice/Horní Újezd vs Křenov/Dl. Loučka

Starší žáci

Kde jsme to přestali...

První utkání nové sezony jsme odehráli proti sdruženému družstvu Křenova a Dlouhé Loučky. Po celý zápas jsme kontrolovali míč a dostávali jsme se do zakončení. Soupeř nás ohrozil jen dvakrát po našich chybách z lenosti. V utkání zazářili Kušnír s Krškou, kteří zařídili 12 gólů z celkových 15 (a to jich dalších 10 zahodili). Soupeř přijel s velmi mladou sestavou, takže zápas při vší úctě posloužil hlavně jako dobrá příprava na další utkání.

Jan Špinar

• Sestava: Lukáš Němec, Zuzana Famfulíková, Jonáš Krška, Jakub Kvapil, Anežka Břeňová, Jiří Kučera, Daniel Hanyk, Vlastimil Hladík, Šimon Kušnír, Šimon Lněnička, Lukáš Mach
  • Góly: Šimon Kušnír 8, Jonáš Krška 4, Jakub Kvapil, Anežka Břeňová, Šimon Lněnička