Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Morašice/Horní Újezd vs Koclířov

Starší žáci

I žáci umí brát dech

Druhé utkání sezony jsme odehráli v Morašicích, proti družstvu Koclířova. Do zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Nejvýraznější změna byla v bráně, kde nemocného Němce zastoupila Marťa Famfulíková ze starší přípravky. Ke smůle holek, rodiny, fanoušků i historických hnidopichů nemohla nastoupit její setra Zuzka, a tak se první zápas se sesterským duem v sestavě zatím odkládá. Po vlažných 5-ti minutách nás do vedení dostal Andrle, jeho gól tým uklidnil, další branky přibývaly snáz a poločas skončil 8:0. Nejhezčí gól dal hlavou Odehnal, který nechal vzpomenout na Honzu Kollera.

Druhý poločas jsme začali lépe a hned to skončilo golem Odehnala. Dále jsme už kontrolovali hru a přidávali branky na konečných 13:0. Prosadil se poprvé i Lukáš Mach, který před golem musel vyměnit kopačku o tři čísla větší a vyplatilo se. Chválím všechny zúčastněné a chtěl bych vypíchnout Marťu, která si počínala velmi dobře. Další utkání hrajeme 20.9. v 10:00 v Němčicích.

Autor: Jan Špinar

• Sestava: Martina Famfulíková - Jonáš Krška, Jakub Kvapil, Anežka Břeňová, Šimon Kušnír, Vojtěch Andrle, Daniel Hanyk, Vlastimil Hladík, Šimon Lněnička, Lukáš Mach, Jan Odehnal
  • Góly: Šimon Kušnír 4, Jan Odehnal 4, Lukáš Mach, Anežka Břeňová, Vlastimil Hladík, Vojtěch Andrle, Jonáš Krška