Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a výjimečné termíny zde.

Tréninky a hry pro mladší se konají v tělocvičně od pondělí do středy, začátek vždy v 17:00, více zde.

Soustředění nejen pro áčko se koná 10.-12.2. jako tradičně v Daňkovicích, více info pro zájemce u V. Štancla.

Průběžný stav termínové listiny pro jarní část k nahlédnutí zde.

Silvestrovsky Fotbalek

Obecné

Silvestrovský fotbálek

TJ Sokol Morašice děkuje všem, kteří se v roce 2021 nachomýtli k chodu klubu. Trenérům a vedoucím za organizaci tréninků a zápasů, sekáčům za přípravu hřiště, rodičům a dětem za spolupráci a docházku, fotografům za obrazovou dokumentaci, obci za zázemí a podporu, sponzorům za každý žluťásek, restauratérům a uzenářův za občerstvení, fanouškům za přízeň i těm, kteří v tomhle výčtu omylem chybí, za to, na co jsme zapomněli. Přejeme jim klidné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví a společných zážitků v novém roce.

Tím posledním zážitkem v roce 2021 bude tradiční silvestrovský fotbálek a následný nápoj dle vlastního dovozu (i když možná bude i hospoda), vykopáváme v 10:00. Kdo příchod vyloženě plánuje, může vyplnit svou účast nebo doplnit svoje jméno zde, ať víme, na co a koho se těšit.