Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Silvestrovsky Fotbalek

Obecné

Silvestrovský fotbálek

TJ Sokol Morašice děkuje všem, kteří se v roce 2021 nachomýtli k chodu klubu. Trenérům a vedoucím za organizaci tréninků a zápasů, sekáčům za přípravu hřiště, rodičům a dětem za spolupráci a docházku, fotografům za obrazovou dokumentaci, obci za zázemí a podporu, sponzorům za každý žluťásek, restauratérům a uzenářův za občerstvení, fanouškům za přízeň i těm, kteří v tomhle výčtu omylem chybí, za to, na co jsme zapomněli. Přejeme jim klidné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví a společných zážitků v novém roce.

Tím posledním zážitkem v roce 2021 bude tradiční silvestrovský fotbálek a následný nápoj dle vlastního dovozu (i když možná bude i hospoda), vykopáváme v 10:00. Kdo příchod vyloženě plánuje, může vyplnit svou účast nebo doplnit svoje jméno zde, ať víme, na co a koho se těšit.