Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a výjimečné termíny zde.

Tréninky a hry pro mladší se konají v tělocvičně od pondělí do středy, začátek vždy v 17:00, více zde.

Soustředění nejen pro áčko se koná 10.-12.2. jako tradičně v Daňkovicích, více info pro zájemce u V. Štancla.

Průběžný stav termínové listiny pro jarní část k nahlédnutí zde.

Horní Újezd/Morašice vs Jaroměřice

Mladší žáci

Ještě není konec

Do nedělního posledního zápasu základní části jsme vstoupili skvěle naladěni a hned v první minutě se ujali vedení. Hráli jsme pěkný fotbal plný krásných přihrávek s jedinou chybou - opět jsme neproměňovali šance. Až v závěru poločasu jsme díky dokonanému hattricku Vojty Andrleho soupeři nadvakrát odskočili na rozdíl dvou gólů a mohli si druhý poločas zahrát pěkný bojovný zápas plný šancí a krásných akcí. Ujala se z nich už jen jedna, což nemělo vliv na to, že jsme po základní části skončili na druhém místě. Do finálové skupiny spolu s námi postoupili Sebranice, Městečko Trnávka a Březová. S každým z nich se utkáme doma a venku, a tyto zápasy určí okresního přeborníka pro tento ročník.

• Sestava: Martina Famfulíková - Matyáš Bulva, Filip Flídr, Jan Kvapil, Ondřej Kusý, Josef Rosypal, Vojtěch Andrle, Jan Kopecký, Vít Famfulík, Lukáš Mach, Vojtěch Štěpán
  • Góly: Vojtěch Andrle 3, Ondřej Kusý