Trénink áčka ve čtvrtek 22.2. od 17:30 v tělocvičně. V pátek 23.2. od 16:00 příprava na Obecní ples na rychtě. V neděli 24.2. od 14:00 se hraje první přátelské utkání proti Cerekvici na UMT v Litomyšli. Vyplnění docházky zde.

Tréninky a hry pro mládež se konají od pondělí do středy od 17:00.

Horní Újezd/Morašice vs Březová

Starší žáci

Těžká šichta

Po úvodní pohodlné výhře proti Němčicím čekal naše starší žáky ve druhém zápase soupeř z nejtěžších - Březová. Proti favoritovi jsme začali dobře a dostali soupeře pod tlak, z kterého jsme vytěžili první branku. Pak jsme začali ztrácet fyzicky, soupeř přebral aktivitu a třemi góly do přestávky otočil zápas. Naši snahu o vrácení se do zápasu v druhém poločase Březová zbrzdila další brankou, která odhodlání týmu hodně srazila. A když se nám přece jen podařilo snížit, soupeř hned znovu odskočil na tři góly a pak už šlo jen o to, dohrát zápas se ctí.

autor: Miloš Kopecký

• Sestava: Jiří Kučera – Jakub Kvapil, Jonáš Krška, Ondřej Žďára, Vlastimil Hladík, Zuzana Famfulíková, Jindřich Mičík, Ondřej kusý, Vojtěch Andrle, Jan Kopecký, Matěj Brettinger, Martina Famfulíková, Lukáš Mach, Vojtěch Paťava
  • Góly: Jonáš Krška, Vlastimil Hladík