Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Horní Újezd/Morašice vs Březová

Starší žáci

Těžká šichta

Po úvodní pohodlné výhře proti Němčicím čekal naše starší žáky ve druhém zápase soupeř z nejtěžších - Březová. Proti favoritovi jsme začali dobře a dostali soupeře pod tlak, z kterého jsme vytěžili první branku. Pak jsme začali ztrácet fyzicky, soupeř přebral aktivitu a třemi góly do přestávky otočil zápas. Naši snahu o vrácení se do zápasu v druhém poločase Březová zbrzdila další brankou, která odhodlání týmu hodně srazila. A když se nám přece jen podařilo snížit, soupeř hned znovu odskočil na tři góly a pak už šlo jen o to, dohrát zápas se ctí.

autor: Miloš Kopecký

• Sestava: Jiří Kučera – Jakub Kvapil, Jonáš Krška, Ondřej Žďára, Vlastimil Hladík, Zuzana Famfulíková, Jindřich Mičík, Ondřej kusý, Vojtěch Andrle, Jan Kopecký, Matěj Brettinger, Martina Famfulíková, Lukáš Mach, Vojtěch Paťava
  • Góly: Jonáš Krška, Vlastimil Hladík