Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a výjimečné termíny zde.

Tréninky a hry pro mladší se konají v tělocvičně od pondělí do středy, začátek vždy v 17:00, více zde.

Soustředění nejen pro áčko se koná 10.-12.2. jako tradičně v Daňkovicích, více info pro zájemce u V. Štancla.

Průběžný stav termínové listiny pro jarní část k nahlédnutí zde.

Horní Újezd/Morašice vs Březová

Starší žáci

Těžká šichta

Po úvodní pohodlné výhře proti Němčicím čekal naše starší žáky ve druhém zápase soupeř z nejtěžších - Březová. Proti favoritovi jsme začali dobře a dostali soupeře pod tlak, z kterého jsme vytěžili první branku. Pak jsme začali ztrácet fyzicky, soupeř přebral aktivitu a třemi góly do přestávky otočil zápas. Naši snahu o vrácení se do zápasu v druhém poločase Březová zbrzdila další brankou, která odhodlání týmu hodně srazila. A když se nám přece jen podařilo snížit, soupeř hned znovu odskočil na tři góly a pak už šlo jen o to, dohrát zápas se ctí.

autor: Miloš Kopecký

• Sestava: Jiří Kučera – Jakub Kvapil, Jonáš Krška, Ondřej Žďára, Vlastimil Hladík, Zuzana Famfulíková, Jindřich Mičík, Ondřej kusý, Vojtěch Andrle, Jan Kopecký, Matěj Brettinger, Martina Famfulíková, Lukáš Mach, Vojtěch Paťava
  • Góly: Jonáš Krška, Vlastimil Hladík