Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

Sbirani Bronzu

Přípravka

Sbírání bronzu pokračuje

Mladší přípravka

1.6.2024 Kunčina

Turnaj v Kunčině jsme museli absolvovat bez dvou kluků, kteří nám bohužel odpadli během cesty kvůli nevolnosti. Soupeři z Čisté a Kunčiny předvedli na turnaji velmi kvalitní výkony a nám se nakonec podařilo obsadit opět 3. místo.

Sestava: Lukáš Chmelík, Jan Klement, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Jiří Voženílek, Jiří Kubík

Zápasy:

Čistá - Morašice 8:3 (3:3)
Morašice - Jevíčko 11:4 (9:1)
Kunčina - Morašice 7:3 (3:2)

Branky: Ivo Langr 6, Lukáš Chmelík 5, Jan Klement 3, Jiří Voženílek 3