Horní Jelení vs Morašice

AFK Horní Jelení - TJ Sokol Morašice 3:0 (0:0)

Favorit měl hru po většinu utkání ve své moci. Téměř hodinu však neúspěšně dobýval hostující branku. Jelení vysvobodil teprve cizelérsky zahraný trestný kop Kaňkovského. Hned z následující akce narýsoval Michálek kolmici na Dědiče, ten dloubl míč do vápna, kde ho opět Kaňkovský „z první" napálil přesně k tyči. Plodnou dvanáctiminutovku favorita završila využitá penalta po faulu na Štěpánka, jejímž exekutorem byl Hendrych.

Komentář trenéra Jana Kuchty

Soupeř byl lepší, my jsme na něho fotbalově nestačili. Sice jsme hodinu hry drželi díky důsledné obraně bezgólové skóre, ale potom se domácí trefili z trestného kopu, hned za minut přidali druhý gól a bylo po zápase. Jelení má opravdu silný mančaft, my jsme proti němu prakticky neměli šanci. Pro nás budou důležitá jiná utkání.

Branky: Kaňkovský 2, Hendrych (PK). Rozhodčí: Ujec.

ŽK: 1:1 (Škoda), Diváků: 270.

Horní Jelení: Jozl – Čermák (80. Raich), Hendrych, Chytka, Houžvíček – Štěpánek (88. Kabeláč), J. Velinský, Michálek (65. Pinkas), Seidenglanz (65. Martinec) – Dědič, Kaňkovský (83. Svatoň)