Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. Z důvodu rekonstrukce zázemí ve Vendolí sehrají muži zápas s tímto soupeřem v neděli 31.3. od 15:00 na domácí půdě. Vyplnění docházky zde.

Horní Újezd/Morašice vs Luže

Už nebudem psát rok 2006

Do nové sezony jsme vstupovali už bez hráčů ročníku 2006, a tak jsme byli zvědaví, jak se s tím mladší hráči popasují. Po loňské sezóně, kdy jsme obsadili druhé místo, bylo jasné, že budeme chtít atakovat opět příčky nejvyšší. První zápas na hřišti Luže ukázal, že ze špatných výsledků v dalších zápasech strach mít nemusíme.

• Sestava: Lukáš Němec - Daniel Hanyk, Jakub Kvapil, Ondřej Žďára, Anežka Břeňová, Zuzana Famfulíková, Jakub Bartoš, Vojtěch Paťava, Petr Řejha, Jiří Kučera, Martin Flídr, Vlastimil Hladík, Jindřich Mičík, Jan Flídr, Matěj Kopecký
  • Góly: Jiří Kučera 4, Anežka Břeňová, Martin Flídr, Daniel Hanyk, Jindřich Mičík, Ondřej Žďára