V sobotu 11.5. od 17:00 čeká muže derby v Dolním Újezdě. Od 15:00 jim "předzápas" obstará utkání starých gard.

V neděli 12.5. od 9:30 se na hřišti koná turnaj starších přípravek.

Kunčina vs Sebranice/Horní Újezd

Starší žáci

Znovu o gól

Starší žáci zavítali v sobotu na utkání do Kunčiny v ořezaném počtu, ale soupeř na tom nebyl o mnoho lépe. Od začátku to byl boj na obě dvě strany s naším velkým nasazením, ale bezbrankový stav zlomil až v šedesáté sedmé minutě Štěpán Němec, který krásnou střelou z přímého kopu propálil zeď. Konec zápasu už jsme nepustili a přivezli si krásné tři body. Musím všechny pochválit za bojovnost a doufám, že si to přeneseme do dalších zápasů.

• Sestava: Petr Kovář - Jan Kopecký, Barbora Kovářová, Vojtěch Štěpán, Pavel Šprojcar, Lukáš Mach, Štěpán Němec, Patrik Novotný, Jan Kvapil, Matyáš Bulva, Sára Vomočilová, Josef Rosypal, Jakub Dvořák, Daniel Branda
  • Góly: Štěpán Němec