Počasí už snad vidle do víkendového sportovního programu nehodí a tak přijďte zafandit v sobotu 21.9. od 9:30 starší přípravce v utkání s Borovou a v neděli 22.9. v 16:30 mužům, které čeká derby proti rezervě "Dolňáku".

Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a termínová listina zde.

Tréninky a hry pro mladší každé pondělí a středu v 17:00.

Druzi A Jeste Jednou Druzi

Přípravka

Povedený rozjezd

Starší přípravka

8.9.2024 Němčice

Sestava: Jiří Famfulík, Daniel Hlušiča, Lukáš Chmelík, Matouš Jetmar, Jan Klement, Jiří Kubík, Ivo Langr, Lukáš Poslušný, David Soukup, Matěj Vrbica

11.9.2024 Borová

Sestava: Dan Ivanov, Matouš Jetmar, Jan Langr, Lukáš Poslušný, Lukáš Tichý, Šimon Vrbica, Patrik Vukmirovič

Borová - Horní Újezd/Morašice 0:8

Po celkem vyrovnaném prvním poločase jsme o osudu utkání rozhodli krátce po pauze.

Branky: Lukáš Chmelík 3, Jan Klement 2, Tim Vomočil 2, Filip Šplíchal

Horní Újezd/Morašice - Sebranice 8:3

Zasloužené vítězství, zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou.

Branky: Lukáš Chmelík 3, Tim Vomočil 2, Jiří Famfulík 2, Jan Klement

Horní Újezd/Morašice - Čistá 3:5

V zápase o vítězství na turnaji jsme velkou část první půle vedli, ale před pauzou soupeř skóre otočil a pak si brzy vypracoval bezpečný náskok.

Branky: Jan Klement, Jiří Famfulík, Lukáš Chmelík

1. Čistá

2. Horní Újezd/Morašice

3. Borová

4. Sebranice

Přestože šlo o první společné setkání, vstup do nové sezóny se nakonec vydařil nad očekávání. Zkušenější hráči tým táhli a mladší se jim svým nasazením snažili přiblížit. Takto by to mělo vypadat. Doufejme, že se nám na dnešní výkon podaří navázat v dalších turnajích.