Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Hlinsko B vs Morašice

Darmo mluvit, to se musí vidět

V prosluněnou sobotu, kdy nám předvoj dělalo pražské derby, jsme plni nadějí a odhodlání dorazili do Hlinska, jehož rezerva se, stejně jako my, nemůže pyšnit extra bodovým ziskem v tabuli.

Úkol zněl jasně: Dlouhý nakopávaný balóny za obranu a trefovat zařízení. Nutno dodat, že první fáze nám šla na výbornou. Obranné čtveřici se pomalu již začínají rýsovat svaly na pravých nohách. Záložníky trápí potíže s krční páteří od neustálého otáčení hlavy k nebi. No a útok? Ten si taky neví rady, přesto věřím, že dělá, co může. Jedinej Préša chápe svůj úkol, a tak se pokouší za svá záda pustit co nejméně míču vystřelených od soupeře a Chmelíka. Summa summárum to dává velice nevýrazný projev, spousty nechápavých pohledů, minimum kombinace a vaginální opisy, které lítají po hřišti jako vlaštovky.

První branku jsme sice vstřelili my, nýbrž Burián stál při prodloužení Chmelíkovy standartky v postavení mimo hru. Na druhé straně dostali domácí možnost zahrávat Péká po faulu Zerzána. Zde přišla hrubá chyba Prešinského, který nevystihl úmysl ani směr a kapituloval. Naše pokusy o steč končily již v zárodcích, tudíž už vůbec identifikace náznaku šance dala zabrat.

Ve druhé půli nás Hlinsko míchalo hlavně ve středu pole a po vcelku přesných nákopech za obranu. Nebýt Prešinského, trudomyslnosti soupeře, štěstí, sluníčka a dalších nevysvětlitelných jevů, skóre by nárůstalo výrazně častěji,než pouze jednou. Nejhezčí střelu vyslal z půlky Kuta. Bránu minula zhruba o 10 cm. Největší možnost ke střele, či skórování měl Válek, ale nevystřelil ani neskóroval. Jedinou "střelu" mezi tyče si zapsal Štancl, míč se však zastavil v pilinách na malém vápně.

Závěrem: Dojem nesympatický, pozitiva těžkonajitelná, výsledek milosrdný.  


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.