V sobotu 27.4. se na hřišti koná turnaj mladších přípravek. Muži hrají od 17:00 v Třebařově. V neděli 28.4. od 10:00 přivítají starší žáci Březovou nad Svitavou.

Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. Vyplnění docházky zde.

Morašice vs Pomezí

Zmrtvýchvstání se nekonalo

Na velikonoční neděli jsme doma přivítali Pomezí, odkud jsme si na podzim přivezli symbolického bůra.

Ani tentokrát to netrvalo moc dlouho a tekli jsme 2:0. Pocit ze vstřelené branky vehnal do našich duší Kuta, když vymetl šibenici z přímého kopu. O pár minut později jsme se dočkali vyrovnání po kombinaci Kuty a Štancla, kdy se o finální tečku postaral Burián. Tentýž jinoch mohl dokonat obrat. Bohužel tváří v tvář s brankářem neproměnil. Nadějně naladěná atmosféra se však nepřenesla do druhého poločasu. Rozhodčí nám sice pomohl vyloučením hostujícího hráče, ale ani to nepomohlo. Dostali jsme další dva kusy a na žádnou korekci jsme se nezmohli.