Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Tech Desitek

Přípravka

Těch desítek

Starší přípravka

I k tomuto turnaji jsme odjížděli v počtu 13ti hráčů, avšak bez nemocného Fandy Flídra, kterého nahradil v útoku Matyáš Bulva a spolu s Dádou Válkem vytvořili velice údernou dvojici. V obou zápasech byly k vidění pěkné fotbalové akce, zakončené ještě hezčími góly a tak doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat i v dalších zápasech.

Sestava: Martina Famfulíková, Jan Kvapil, Šimon Flídr, Vojta Huryta, Dan Válek, Matyáš Bulva, Štěpán Řejha, Sára Vomočilová, Josef Rosypal, Matouš Zach, Kryštof Tomšíček, Matěj Kovář a Michal Kovář.

HÚ/Morašice – Radiměř/Hradec nad Svitavou 10 : 2

Tento zápas byl od začátku jednoznačnou záležitostí, a tak více prostoru dostávali Ti mladší hráči.

Branky: Daniel Válek 3, Matyáš Bulva 2, Vojta Huryta 2, Matouš Zach 2, Šimon Flídr

HÚ/Morašice – Jevíčko 10 : 2

I když výsledek je totožný s prvním zápasem, utkání bylo podstatně vyrovnanější, soupeř byl fyzicky vyspělejší než náš tým a tak více prostoru dostávali Ti starší hráči. V rozhodujících momentech tým podržela skvělými zákroky Martina Famfulíková a tak jsme nakonec utkání dohrávali v poklidu.

Branky: Daniel Válek 5, Matyáš Bulva 4, Matouš Zach

autor: František Bartoš

Mladší přípravka

Druhé kolo okresní soutěže mladší přípravky jsme hostili na domácím hřišti. Utkali jsme se s Němčicemi a Opatovem, oba týmy své úvodní turnaje vyhráli. Turnaje se naopak z důvodu nařízené karantény nezúčastnila Čistá.\ \ Sestava: Matyáš Lněnička - David Klusoň, Samuel Vomočil, Jaroslav Chaun, David Boček, Jan Svoboda, Štěpánka Gábrlíková, Štěpán Kovář

Horní Újezd/Morašice – Opatov 1:10 (0:4)

branky: David Boček

Horní Újezd/Morašice – Němčice 2:8 (1:3)

branky: David Boček, Jan Svoboda

Tabulka turnaje:

1.Opatov (18:2, 6 b.)

2.Němčice (9:10, 3 b.)

3.Horní Újezd/Morašice (3:18, 0 b.)

Ač jsou výsledky jednoznačné, náš výkon byl podstatně lepší než na úvodním turnaji. Největší pochvalu zaslouží Sam Vomočil a David Klusoň, kteří vydrželi na hřišti po celou dobu, a brankař Maty Lněnička, který se lepší zápas od zápasu. Další turnaj nás čeká v sobotu 19.9. od 9:30 v Březové.

Autor: Mgr. Zdeněk Beneš


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.