Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Morašice vs Linhartice

Muži

Opravdu to mohlo být horší?

Byl to hnus. Jak pro nezaujatého fanouška fotbalu, tak pro ty, kteří by se spokojili i s ošklivým vítězstvím. Proti poslednímu týmu tabulky jsme možná jedinkrát vystřelili na bránu, první poločas jsme byli horším týmem. Kdyby nám v druhém poločase vyšlo alespoň jedno z pár nepřesných zakončení po standartkách, možná by to zbytečně vyvolalo pocit, že to tam vždycky nějak doklepem. Nedoklepem. S takovým chvilkovým nasazením ne. Dalo by se napsat podrobněji o moravské předehře zápasu, o strastech se službou, o těch pár šancích, o pomezním, který přes veškerý čas strávený "řešením situací na lajně" nedokázal napsat zápis přesně, ale ten výkon si snad úsilí spojené s napsáním článku ani nezaslouží.

• Galerie: fotky ze zápasu
  • Sestava: J. Špinar - V. Tměj, M. Ropek, D. Štancl, M. Černohorský (Z. Skala) - J. Vít (D. Ondráček, J. Vedral), M. Chmelík, T. Nádvorník (M. Frank) - V. Štancl, F. Bureš (V. Štěpán)