Další zápas odehrají muži v sobotu v 16:30 v Hradci nad Svitavou.

Tréninky áčka úterý a čtvrtek od 17:30, případně upřesněno v docházce.

Cvičení pro nejmladší probíhá každé úterý od 17:00, elévci trénují každé pondělí od 17:00 a žáci ve středu od 17:00.

Přehlednou termínovou listinu všech kategorií najdete zde.

Březová vs Horní Újezd/Morašice

Mladší žáci

Poločas napětí

V nedělním utkání jsem soupeře z Březové dostali od začátku pod tlak, ale za celý poločas se nám nepovedlo vstřelit branku. To naštěstí hned po přestávce zlomil Filip Flídr a po dalších brankách v rychlém sledu jsme zápas ovládli a vrátili se do čela tabulky, které budeme hájit v neděli od 10:00 na hřišti v Morašicích proti spojenému družstvu Litomyšle a Čisté.

• Sestava: Martina Famfulíková - Ondřej Kusý, Matyáš Bulva, Filip Flídr, Jan Kvapil, Jan Kopecký, Vojtěch Andrle, Lukáš Mach, Vojtěch Huryta, Matěj Rejman, Šimon Flídr
  • Góly: Filip Flídr 2, Vojtěch Andrle, vlastní