Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. V neděli 5.5. od 17:00 přivítají muži na domácím hřišti Hradec nad Svitavou. Vyplnění docházky zde.

Jevíčko - Morašice 1:1 (0:1)

Odvrácená strana Válce

Zatímco Proseč máme za rohem, ale nemůžeme tam, protože je to zaprvé jiný okres a za druhé jiný přebor, naše vláčení do Jevíčka nevadí ani epidemionelogickým opatřením, ani domácím, kteří nás ve svém svatostánku za městem pravidelně pouští do předem ztraceného vedení. Nejinak to dopadlo i tentokrát. Po deseti minutách se Štěpán dostatečným obloukem podél lajn vyhl všem a Válek se ve vápně hl tak šťastně, že si od něho míč prakticky nezaviněně našel cestu do sítě. Do poločasu Štěpán ze strany ještě jednou oslovil Válka, který podrobil malohanácké břevno zkoušce jebou. Z vědecky jistě přínosné věci jsme ale fotbalový užitek neměli, spíš naopak, protože zatímco branková konstrukce se během přestávky třást přestala, náš sniper Válek se v každé další šanci klepal víc a víc.

Když hned po přestávce rozvlnil pouze boční síť, vypadalo to, že vše pokračuje v zajetých kolejích. O vykolejení se postarala domácí Hora s kapitánskou páskou. Ta obvykle na hřišti působí dojmem zralým na dnes populární coming out, ale tentokrát se prodrala k hlavičce v našem vápně a bylo srovnáno. Zkusili jsme to na sobě nedat znát, ale když se Válkovo další usměrnění střílené přihrávky do brány kvůli nepohlídanému ofsajdu do zápisu o zápasu nepromítlo, dostala se do jeho jindy spolehlivých nohou křeč. Že netrefil obsazenou svatyni z velkého vápna, to se stává. Že se nepovedlo z 25 metrů vrátit přesně do opuštěné klece gólmanův mizerný odkop, to se dá odpustit a navrch ocenit pohotovost. Ale netrefit prázdnou ani z malého vápna, to už bylo na pěší pochod domů. Proti tomuhle soupeři nám prostě i válec bývá skoro k ničemu. Ale jen skoro, protože díky zaváhání Jaroměřic už jsme v nahuštěném čele o skóre první.